Описание заведения

Парковка, Кондиционер, Заказ столика, Банкетный зал, Зал для некурящих, Летняя площадка, Постное меню, Бизнес-ланч, Винная карта, Акции, Гриль меню, Коктейльная карта
Девіз ресторану “На-Децу-До-Газди” на одному із закарпатських діалектів означає “На чарку до господаря”.
Родзинкою “Закарпатської колиби” – є, перш за все, найсмачніша домашня кухня, великі порції за помірну ціну, та приємна атмосфера відпочинку.
”На-Децу-До-Газди” – ідеальне місце для святкування весілля, банкетів, веселих вечірок корпоративних свят, романтичних зустрічей, проведення ділових переговорів, ранкових сніданків та бізнес-ланчу.
Для тих, хто народився й виріс на Закарпатті, відвідання ресторану буде по-особливому приємним, адже тільки тут можна відчути себе, по-справжньому, як вдома.
Ви ніколи не були на Закарпатті, не відвідували Мукачево, Ужгород та інші славетні міста і селища, які розташовані понад схилами Карпатських гір? Тоді Вам вже час скуштувати справжні закарпатські страви, поринути в атмосферу старовинних українських замків, які відтворені відомими художниками на стінах ресторану, та відчути славетну гостинність закарпатського ґазди.
Про закарпатські традиції та кухню тут знають дуже добре, адже директор ресторану родом із Закарпаття. Він і створив у центрі Києва ресторан, що увібрав найкращі звичаї та традиції українського народу. Відвідавши ресторан “На-Децу-До-Газди, ви відчуєте себе справжнім гуцулом і вже ніколи не зможете відмовити собі у задоволенні ще й ще раз поринути в атмосферу Закарпаття!
Поринути в атмосферу народів Закарпаття, яке протягом століть населяли поляки, чехи та мадяри, відчути особливості побуту й риси їх ментальності можна тільки у наших ресторанах. Інтер’єр виконаний в українському стилі, що поєднує в собі здобутки етнічних, культурних та обрядових традицій Закарпатщини.
Кухня відповідає назві. Акцент зроблено на стравах із м’яса, особливо із свинини. Славиться закарпатська кухня і домашніми сирами, особливо бринзою. Особливої уваги та похвали заслуговують м’ясні страви. Чого тільки вартий «Шовдарь сиров’ялений»-молоде м'ясо зі свинини маринується, потім коптиться на тирсі фруктових дерев.

Наш ресторан, який знаходиться за адресою вул. Ванди Василевської 12/16, має можливість розмістити гостей в одному з семи залів.
Спочатку Вас гостинно прийме простора «Тераса» прикрашена мисливськими трофеями. Пройшовши далі, Ви потрапляєте до залу, в якому розташовано декілька столиків біля мальовничого живого водоспаду, плескіт води якого сприяє романтичній тихій бесіді.
Далі розташований Великий зал, що прикрашений масляними картинами із зображенням закарпатських храмів і замків. Не зможе залишитися без Вашої уваги, вельми незвична на сьогоднішній день річ, та без наявності якої не можливо уявити жодну хатину селищ Карпат – українська піч.
Піднявшись сходами, опиняємося на Балконі. Розмістившись за столик, Вас охоплять відчуття домашнього затишку. Також не зможе залишитися непомітним Бенкетний зал, де Ви відпочинете великою дружньою компанією.
Для гостей, які бажають усамітнитися, до вподоби будуть наші Бочки та Кімнати, що розташовані на нижньому поверсі ресторану. Опинившись в яких, складається враження, що Ви знаходитесь в затишній хатинці у підніжжя Карпатських гір.

Схема проезда в Ресторан На-Децу-До-Газди (на В. Василевської) координаты GPS: lat: 50.45403599999999, lng: 3

просмотеть все заведения (Ресторан) в г.Киев на картеБыли здесь? Оставьте отзыв о "Ресторан На-Децу-До-Газди (на В. Василевської)", поделитесь с друзьями...

  • Вконтакте
  • Отзывы


1 отзыва
Популярные заведения в Киеве
Просмотров: 3748 | / | Теги: организация торжеств, газды, банкетный зал, На-Децу-До-Газди, украинская кухня, ресторан, бенкет, национальная кухня, домашні страви, на децу до газди | Похожие заведения: - ­• Че Гевара (Che Guevara), матейня ­• Беллини (Bellini)
Вверх

Качественное изготовление печатей и штампов, факсимиле, датеров в Киеве и Украине. Лучший сервис "онлайн" приемов заказов на печатно-штемпельную продукцию - pechatiua.com.
изготовить печать в Киеве