Описание заведения

Парковка, Кондиционер, Заказ столика, Банкетный зал, Зал для некурящих, Летняя площадка, Постное меню, Бизнес-ланч, Винная карта, Акции, Гриль меню, Коктейльная карта
Девіз ресторану “На-Децу-До-Газди” на одному із закарпатських діалектів означає “На чарку до господаря”.
Родзинкою “Закарпатської колиби” – є, перш за все, найсмачніша домашня кухня, великі порції за помірну ціну, та приємна атмосфера відпочинку.
”На-Децу-До-Газди” – ідеальне місце для святкування весілля, банкетів, веселих вечірок корпоративних свят, романтичних зустрічей, проведення ділових переговорів, ранкових сніданків та бізнес-ланчу.
Для тих, хто народився й виріс на Закарпатті, відвідання ресторану буде по-особливому приємним, адже тільки тут можна відчути себе, по-справжньому, як вдома.
Ви ніколи не були на Закарпатті, не відвідували Мукачево, Ужгород та інші славетні міста і селища, які розташовані понад схилами Карпатських гір? Тоді Вам вже час скуштувати справжні закарпатські страви, поринути в атмосферу старовинних українських замків, які відтворені відомими художниками на стінах ресторану, та відчути славетну гостинність закарпатського ґазди.
Про закарпатські традиції та кухню тут знають дуже добре, адже директор ресторану родом із Закарпаття. Він і створив у центрі Києва ресторан, що увібрав найкращі звичаї та традиції українського народу. Відвідавши ресторан “На-Децу-До-Газди, ви відчуєте себе справжнім гуцулом і вже ніколи не зможете відмовити собі у задоволенні ще й ще раз поринути в атмосферу Закарпаття!
Поринути в атмосферу народів Закарпаття, яке протягом століть населяли поляки, чехи та мадяри, відчути особливості побуту й риси їх ментальності можна тільки у наших ресторанах. Інтер’єр виконаний в українському стилі, що поєднує в собі здобутки етнічних, культурних та обрядових традицій Закарпатщини.
Кухня відповідає назві. Акцент зроблено на стравах із м’яса, особливо із свинини. Славиться закарпатська кухня і домашніми сирами, особливо бринзою. Особливої уваги та похвали заслуговують м’ясні страви. Чого тільки вартий «Шовдарь сиров’ялений»-молоде м'ясо зі свинини маринується, потім коптиться на тирсі фруктових дерев.

Щиро запрошуємо Вас відвідати світ Закарпаття в Києвi.
Відчути казкову лісову атмосферу та спробувати смачну кухню з національним колоритом гуцульщини. Зустрінуть Вас не тільки привітний персонал, та багато лісових тварин і птахів.
Закарпатська колиба по вул. Полярна, 19a - це двоповерховий ресторан з дерев’яного зрубу, що дивує різноманіттям свого інтер’єру, це найкраще місце для проведення бенкету від 10 до 100 чоловік. Ми з радістю запропонуємо Вам, шановні друзі, зали для тих, хто палить і некурящих відвідувачів.
В одному із залів Ви відчуєте себе в казковому лісі, де можна випити смачної горілочки під дубочком. Можна відокремитись в зручних будиночках під стріхою, або відчути себе вправним виноробом у льоху, посидівши у справжніх бочках обвитих виноградною лозою.
В Закарпатській колибі персонал ресторану зустріне Вас приємною посмішкою та запропонує найкращий столик. Тут завжди панує гарний настрій звучить сучасна музика й закарпатські фольклорні композиції.

Схема проезда в Ресторан На-Децу-До-Газди (на Полярній) координаты GPS: lat: 50.5183384, lng: 30.46998

просмотеть все заведения (Ресторан) в г.Киев на картеБыли здесь? Оставьте отзыв о "Ресторан На-Децу-До-Газди (на Полярній)", поделитесь с друзьями...

  • Вконтакте
  • Отзывы


1 отзыва
Популярные заведения в Киеве
Просмотров: 4312 | / | Теги: организация торжеств, газды, банкетный зал, На-Децу-До-Газди, украинская кухня, ресторан, бенкет, домашні страви, национальная кухня, на децу до газди | Похожие заведения: - ­• Dr. Goorvin (доктор Гурвин) ­• Анастасія
Вверх

Качественное изготовление печатей и штампов, факсимиле, датеров в Киеве и Украине. Лучший сервис "онлайн" приемов заказов на печатно-штемпельную продукцию - pechatiua.com.
заказать изготовление печатей Киев