Описание заведения

Wi-Fi, Парковка, Кондиционер, Летняя площадка, Живая музыка, Спортивный бар, Круглосуточно, Коктейльная карта
Згідно із задумом робота дизайнерів була спрямована на створення «Гіннес», як закладу, максимум відповідного типу ірландського пабу. Інноваціями стали адаптовані європейська та авторська кухня, створення універсального банкетного залу. В оформленні інтер'єру використовуються натуральні матеріали: дерево, тканини, граніт, мармур. Завдяки дизайнерській думці був створений гармонійний ансамбль інтер'єру та екстер'єру. Зонування залу дозволяє розміщуватися гостям по групах 2-10 чоловік, не відчуваючи при цьому дискомфорту. У ресторані проводяться банкети до 30 чоловік, персональне обслуговування. Є система знижок на банкети: система "термінового" і "попереднього" замовлення. З приходом теплих днів відкритий великий літній майданчик зі зручними мобільними меблями і фонтаном.
«Серце» закладу - це його кухня, на 100% відповідає високій планці, споконвічно поставленого при створенні закладу. Усі страви кухні готуються з найсвіжіших продуктів, "з-під ножа". Величезний асортимент бочкового пива, зібраного з різних куточків Європи, гармонійно поєднується зі спеціальним пивним меню, яким пишається персонал ресторану-пабу «Гіннес».
Привітність і гостинність персоналу створює атмосферу дружнього затишку і взаєморозуміння. Якщо після відвідування ресторану-пабу «Гіннес» виникло бажання повернуться ще раз - це означає, що персонал зробив свою роботу правильно.

Вишукана кухня, 15 сортів пива, зручна парковка, WiFi - інтернет, спортивні трансляції

Закажите столик онлайн и посетите ПАБ Гіннес!

закажите столик

+ скидка
  • Закажите столик онлайн. Выбирайте удобное для Вас время, дату и резервируйте столик + скидка прямо сейчас!
  • Скидка предоставляется на все меню заведения;
  • Заказ столика - это абсолютно бесплатная услуга от нашего проекта;
  • Дисконтные карты? Забудьте про них, заказывайте столики со скидкой онлайн!
  • Скидка не суммируется с любыми другими акционными предложениями заведения;
  • Для уточнения деталей свяжитесь с администрацией Гіннес:
    (044) 230-85-25
ЗАКАЗАТЬ СТОЛИК ОНЛАЙН

Новости заведения

Новости заведения
В этом заведении новостей и событий еще нет

Если Вы знаете про интересную акцию или событие в "Гіннес", напишите нам на info@3place.com.ua. Вы владелец этого заведения? Получите VIP-аккаунт сейчас!


Схема проезда в ПАБ Гіннес координаты GPS: lat: 50.512593, lng: 30.508588

просмотеть все заведения (ПАБ) в г.Киев на картеБыли здесь? Оставьте отзыв о "ПАБ Гіннес", поделитесь с друзьями...

  • Вконтакте
  • Отзывы


1 отзыва
Популярные заведения в Киеве
Просмотров: 1328 | / | Похожие заведения: - ­• Chicot (Шико) ­• Анастасія
Заказать столик онлайн в Гіннес проще простого. Сервис резервирования позволяет делать предварительный заказ и получать скидку на все меню ресторана используя дисконтную систему. Закажите столик прямо сейчас!
Вверх

Качественное изготовление печатей и штампов, факсимиле, датеров в Киеве и Украине. Лучший сервис "онлайн" приемов заказов на печатно-штемпельную продукцию - pechatiua.com.
заказать изготовление печатей Киев