Описание заведения

Wi-Fi, Парковка, Кондиционер, Летняя площадка, Живая музыка, Спортивный бар, Круглосуточно, Коктейльная карта
Згідно із задумом робота дизайнерів була спрямована на створення «Гіннес», як закладу, максимум відповідного типу ірландського пабу. Інноваціями стали адаптовані європейська та авторська кухня, створення універсального банкетного залу. В оформленні інтер'єру використовуються натуральні матеріали: дерево, тканини, граніт, мармур. Завдяки дизайнерській думці був створений гармонійний ансамбль інтер'єру та екстер'єру. Зонування залу дозволяє розміщуватися гостям по групах 2-10 чоловік, не відчуваючи при цьому дискомфорту. У ресторані проводяться банкети до 30 чоловік, персональне обслуговування. Є система знижок на банкети: система "термінового" і "попереднього" замовлення. З приходом теплих днів відкритий великий літній майданчик зі зручними мобільними меблями і фонтаном.
«Серце» закладу - це його кухня, на 100% відповідає високій планці, споконвічно поставленого при створенні закладу. Усі страви кухні готуються з найсвіжіших продуктів, "з-під ножа". Величезний асортимент бочкового пива, зібраного з різних куточків Європи, гармонійно поєднується зі спеціальним пивним меню, яким пишається персонал ресторану-пабу «Гіннес».
Привітність і гостинність персоналу створює атмосферу дружнього затишку і взаєморозуміння. Якщо після відвідування ресторану-пабу «Гіннес» виникло бажання повернуться ще раз - це означає, що персонал зробив свою роботу правильно.

Вишукана кухня, 15 сортів пива, зручна парковка, WiFi - інтернет, спортивні трансляції

Схема проезда в ПАБ Гіннес координаты GPS: lat: 50.512593, lng: 30.508588

просмотеть все заведения (ПАБ) в г.Киев на картеБыли здесь? Оставьте отзыв о "ПАБ Гіннес", поделитесь с друзьями...

  • Вконтакте
  • Отзывы


1 отзыва
Популярные заведения в Киеве
Просмотров: 1378 | / | Похожие заведения: - ­• Friends Time ­• Fanconi 1872
Вверх

Качественное изготовление печатей и штампов, факсимиле, датеров в Киеве и Украине. Лучший сервис "онлайн" приемов заказов на печатно-штемпельную продукцию - pechatiua.com.
Изготовление печатей и штампов