Описание заведения

Wi-Fi, Парковка, Кондиционер, Vip-зал, Банкетный зал, Летняя площадка, Винная карта, Акции
РЕСТОРАН-КАЗКА "АНДЕРСЕН"
Ресторани бувають різні як і казки: веселі й потішні, дитячі й затишні, розкішні й розважливі, гламурні й епатажні. Але саме у цьому місці відчувається щось особливе і загадкове. Адже це не просто ресторан-казка – це символ смаку, витонченості, гостинності й зачарованості. Зрештою, самі переконаєтесь, коли дозволите собі поринути у світ казки − казки для дорослих. Де це поняття стає більш інтимним і домашнім, та менш повсякденним та балаганним, а веселий гамір балу поступається місцем атмосфері спокійного відпочинку.
Андерсен поєднав у собі найкраще: казкове меню з неймовірним асортиментом смаколиків, завжди усміхнений та доброзичливий персонал і затишну атмосферу 4-х чарівних залів. Отож, коли Вам забракне в житті камерного і тихого вечора, коли захочеться сховатися від всіх і вся та поспілкуватись з коханою людиною чи найкращою подругою – завітайте до ресторану-казки «Андерсен». А казка ввійде назавжди у Ваше життя.
Світлий Центральний зал, де виблискують ліхтарики, а з небесної стелі підморгують зорі, змусить Вас усміхнутись та занурить у кольорові фантазії і спогади. Розкішний Колонний зал закружляє Вас у вирі своєї довершеності, виваженості та романтики й дозволить відчути на побаченні у казковому палаці.
За кам’яними столітніми мурами ошатного та вишуканого Гербового залу Ви почуватиметесь справжніми членами знатної королівської родини. Затишний Камінний зал захистить Вас з коханою людиною від чужих очей, де вивчатимете карту коктейлів чи дегустуючи ексклюзивні напої. А поки на вулиці гаряче ? можна зручно «вмоститись» на літній терасі, щоб лагідний вітерець лоскотав волоссям плечі, а ніжне сонечко заглядало до поважних VIP-гостей з-за фіранки.
І так непомітно збігатиме час. І захочеться вірити в казку. І казка настане! А ім’я їй – Андерсен.

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЗАЛ
Світлий Центральний зал, де виблискують ліхтарики, а з небесної стелі підморгують зорі, змусить Вас усміхнутись та занурить у кольорові фантазії і спогади. Зал розрахований на 40 осіб.

КАМІННИЙ ЗАЛ
Затишний Камінний зал захистить Вас з коханою людиною від чужих очей, де вивчатимете карту коктейлів чи дегустуючи ексклюзивні напої. Зал розрахований на 10 осіб.

КОЛОННИЙ ЗАЛ
Розкішний Колонний зал закружляє Вас у вирі своєї довершеності, виваженості та романтики й дозволить відчути на побаченні у казковому палаці. Зал розрахований на 15 осіб.

ГЕРБОВИЙ ЗАЛ
За кам’яними столітніми мурами ошатного та вишуканого Гербового залу Ви почуватиметесь справжніми членами знатної королівської родини. Зал розрахований на 20 осіб.

ЛІТНЯ ТЕРАСА
А поки на вулиці гаряче? можна зручно «вмоститись» на літній терасі, щоб лагідний вітерець лоскотав волоссям плечі, а ніжне сонечко заглядало до поважних VIP-гостей з-за фіранки.

Схема проезда в Ресторан Андерсен координаты GPS: lat: 49.82132499999999, lng: 2

просмотеть все заведения (Ресторан) в г.Львов на картеБыли здесь? Оставьте отзыв о "Ресторан Андерсен", поделитесь с друзьями...

  • Вконтакте
  • Отзывы


1 отзыва
Популярные заведения в Львове
Просмотров: 2840 | / | Похожие заведения: - ­• Авалон (Avalon - Dogma club) ­• Не Гони!
Вверх

Качественное изготовление печатей и штампов, факсимиле, датеров в Киеве и Украине. Лучший сервис "онлайн" приемов заказов на печатно-штемпельную продукцию - pechatiua.com.
Изготовление печатей в Украине