Описание заведения

Доставка еды, Суши меню, Акции
Happy sushi - здійснює доставку страв японської кухні по Івано-Франківську та передмістю.

Пропонуємо вам замовити доставку додому або в офіс: суші, роли, а незабаром десерти та інші страви японської кухні, а також напої

Кухня жителів Японії сформувалася під впливом природи, в якій вони живуть, віри та історії, адже кулінарні традиції цієї країни дуже давні.

Ми пропонуємо Вам страви чарівної японської кухні, яка не змінювалася впродовж сотень років і сьогодні залишається простою і вишуканою. Японці кажуть про їжу, як про художні твори, і секрет їхньої краси полягає в простоті і витонченості.

Ми пропонуємо Вам насолодитися стравами японської кухні: суші і роли, з найкращої та свіжої риби, які захоплять і здивують навіть справжнього знавця японської кухні.

Ми піклуємося про Вас, тому всі використовувані продукти найкращої якості, найсвіжіші і корисні!

Happy sushi - надає Вам можливість доторкнутися до екзотичної та різноманітної японської кухні. Наш кур'єр привезе вам не просто їжу - Ви отримаєте смачні та корисні страви і порадуєте не тільки свій шлунок, але й весь організм в цілому.

Схема проезда в Суши-бар Happy sushi

* - данное дополнение не активировано администрацией заведения. Вы владелец? Получите VIP-аккаунт сейчас!


Были здесь? Оставьте отзыв о "Суши-бар Happy sushi", поделитесь с друзьями...

  • Вконтакте
  • Отзывы


1 отзыва
Популярные заведения в Ивано-Франковске
Просмотров: 4210 | / | Теги: доставка суши, доставка справжніх японських суші, Івано-Франківськ, Замовлення суші | Похожие заведения: - ­• Ресторан "Казанова" ­• 4U
Вверх

Качественное изготовление печатей и штампов, факсимиле, датеров в Киеве и Украине. Лучший сервис "онлайн" приемов заказов на печатно-штемпельную продукцию - pechatiua.com.
Изготовление печатей в Украине