Описание заведения

Парковка, Кондиционер, Детское меню, Доставка еды, Постное меню, Бизнес-ланч, Спортивный бар
Кафе-клуб-студія “Гармонія” – громадський заклад, який згуртовує навколо себе різних особистостей: політиків, бізнесменів, представників науки та культури. Тут обговорюються проблеми, які хвилюють наше суспільство, відбуваються зустрічі з цікавими людьми, презентації, прес-конференції тощо. Під час обладнання клуб-студії було передбачено можливість прямої трансляції в ефір радіо “Незалежність”. Тому в кафе-клуб-студії “Гармонія” відбуваються засідання на актуальні теми, прес-конференції, презентації фірм та товарів. Проведення перелічених заходів можливе і в режимі прямого ефіру, в наперед узгоджений час, на хвилях 106,7 FM, по Львівській радіотрансляційній мережі, в режимі on-line та існуючого у нас відеосервісу. Ми готові до співпраці.Кафе-клуб-студія “Гармонія” – це і територія смаку та затишку. У нас Ви можете замовити святкові зустрічі, банкети, відсвяткувати день народження чи інші урочистості. А у вільний від роботи чи навчання час Ви зможете поласувати у кав’ярні “Гармонія” смачними стравами, відпочити з друзями за горнятком запашної кави.

Схема проезда в Кафе Кафе-клуб-студія “Гармонія” координаты GPS: lat: 49.8384965, lng: 24.03252

просмотеть все заведения (Кафе) в г.Львов на картеБыли здесь? Оставьте отзыв о "Кафе Кафе-клуб-студія “Гармонія”", поделитесь с друзьями...

  • Вконтакте
  • Отзывы


1 отзыва
Популярные заведения в Львове
Просмотров: 2242 | / | Похожие заведения: - ­• Бахус ­• Mons Pius
Вверх

Качественное изготовление печатей и штампов, факсимиле, датеров в Киеве и Украине. Лучший сервис "онлайн" приемов заказов на печатно-штемпельную продукцию - pechatiua.com.
Изготовить печати и штампы