Описание заведения

Wi-Fi, Летняя площадка, Живая музыка, Бизнес-ланч, Акции
Піцерія на дровах «Белла Чао» (в перекладі з італійської — «Красуне, привіт!..») відчинила свої двері гостям і жителям Львова в серпні 2010 року і здобула чимало прихильників. Тут піца не просто на дровах, тут справжня італійська піца, зроблена саме для Вас! Шеф-кухар — віртуоз, готує піцу буквально за 5-10 хвилин перед Вами! Ви може сміливо розпитати в нього, як саме відбувається процес випічки, які продукти в піці комбінуються найкраще тощо.

В «Bella сiao» — справді дуже затишно. Тут немає розкоші, проте тут невимушена, майже сімейна атмосфера і привітний доброзичливий персонал, який радо допоможе Вам визначитись з замовленням (повірте, самотужки зробити це буде зовсім нелегко — меню наповнене італійськими словами та термінами для позначення різноманітних сирів, начинок і типів піци). Тірамісу тут не залишить байдужим нікого.

«Белла Чао» — чудове місце для проведення невеликих дитячих свят. Персонал ресторану допоможе організувати для малечі справжнє свято, підібравши для дітлахів смачне меню.

Майте на увазі, що в піцерії «Bella ciao» нічого міцнішого пива не можна придбати і залу для курців тут теж немає. Хай живе здоровий спосіб життя і смачна здорова їжа!
Помітка: в приміщенні, де зараз знаходиться «Белла Чао», колись розташовувався ресторан «Арарат».

Схема проезда в Пиццерия Bella ciao координаты GPS: lat: 49.8434, lng: 24.03301999

просмотеть все заведения (Пиццерия) в г.Львов на картеБыли здесь? Оставьте отзыв о "Пиццерия Bella ciao", поделитесь с друзьями...

  • Вконтакте
  • Отзывы


1 отзыва
Популярные заведения в Львове
Просмотров: 4012 | / | Похожие заведения: - ­• Репортёръ ­• George (Жорж)
Вверх

Качественное изготовление печатей и штампов, факсимиле, датеров в Киеве и Украине. Лучший сервис "онлайн" приемов заказов на печатно-штемпельную продукцию - pechatiua.com.
заказать печати и штампы - онлайн сервис