Описание заведения

Wi-Fi, Заказ столика, Банкетный зал, Шоу-программа, Зал для некурящих, Детское меню, Кейтеринг
Руський клуб «Культ Ра» - серце Всесвіту на Києвій горі, де нащадки пРАбатька Орія творять світлий простір сучасності. Завітавши до нас, Ви потРАпите до найсамобутнішого етно-рестоРАну Києва, відчуєте сакРАльний світ Орійської культури, знаки та символи якої творять сонячну магію простору; наповнитеся силою зрощених Сонцем дарів, енергією творчості та мудрістю книг! Простір Руського Клубу "Культ Ра" - триєдність трапезної, чайовні та книгарні. У трапезній руських страв сили Ви скуштуєте вишукану здорову їжу, приготовану з органічних та домашніх продуктів за слов'янськими рецептами. Настінні розписи та оздоблення зали - праця митця Олексія Альошкіна. У книгарні Ви знайдете художні, історичні, дитячі та ведичні українські книги й музичні диски, а також трипільську кераміку, слов'янські обереги, посуд ручної роботи й унікальні прикраси з міді. Господарі ж цього простору в гостинній та затишній чайовні пригостять Вас цілющими тРАв'яними зборами, пРАдавніми медовими напоями на основі тРАв, спецій та прянощів, запашною кавою, що її варять на піску з любов'ю та чистими думками.

Зверніть увагу:
НЕМАЄ ЖОДНИХ ВІКОВИХ ОБМЕЖЕНЬ! ТУТ - НЕ ТІЛЬКИ ДІТИ !!!
Запрошуємо усіх!

А ще, у нас поширене правило :
МОЖНА РОБИТИ ВСЕ, ЩО ВАМ ПОДОБАЄТЬСЯ, ЯКЩО ВОНО НЕ ЗАВАЖАЄ ІНШИМ!
Тому, заходьте - будемо розвиватися разом, шукати нове, досі незвідане.
З приводу організації корпоративних обідів, виїзного обслуговування (кейтерингу), банкетів, закритих вечірок, ділових заходів, свят для дітей і дорослих та нових творчих цікавинок звертайтеся за номерами вказаних на сторінці.

Закажите столик онлайн и посетите Ресторан, Кафе КУЛЬТ РА - Руський клуб!

закажите столик

+ скидка
  • Закажите столик онлайн. Выбирайте удобное для Вас время, дату и резервируйте столик + скидка прямо сейчас!
  • Скидка предоставляется на все меню заведения;
  • Заказ столика - это абсолютно бесплатная услуга от нашего проекта;
  • Дисконтные карты? Забудьте про них, заказывайте столики со скидкой онлайн!
  • Скидка не суммируется с любыми другими акционными предложениями заведения;
  • Для уточнения деталей свяжитесь с администрацией КУЛЬТ РА - Руський клуб:
    +38 (044) 331 59 48, + 38 (067) 231 80 16
ЗАКАЗАТЬ СТОЛИК ОНЛАЙН

Новости заведения

Новости заведения
В этом заведении новостей и событий еще нет

Если Вы знаете про интересную акцию или событие в "КУЛЬТ РА - Руський клуб", напишите нам на info@3place.com.ua. Вы владелец этого заведения? Получите VIP-аккаунт сейчас!


Схема проезда в Ресторан, Кафе КУЛЬТ РА - Руський клуб координаты GPS: lat: 50.4572097, lng: 30.51776

просмотеть все заведения (Ресторан, Кафе) в г.Киев на картеБыли здесь? Оставьте отзыв о "Ресторан, Кафе КУЛЬТ РА - Руський клуб", поделитесь с друзьями...

  • Вконтакте
  • Отзывы


1 отзыва
Популярные заведения в Киеве
Просмотров: 2290 | / | Теги: вегетарианская кухня, рестораны Киева, авторская кухня, кафе Киева, доставка еды в киеве | Похожие заведения: - ­• Чехов ­• Беатриче
Заказать столик онлайн в КУЛЬТ РА - Руський клуб проще простого. Сервис резервирования позволяет делать предварительный заказ и получать скидку на все меню ресторана используя дисконтную систему. Закажите столик прямо сейчас!
Вверх

Качественное изготовление печатей и штампов, факсимиле, датеров в Киеве и Украине. Лучший сервис "онлайн" приемов заказов на печатно-штемпельную продукцию - pechatiua.com.
изготовить печать в Киеве