Описание заведения

Wi-Fi, Парковка, Кондиционер, Зал для некурящих, Спортивный бар, Акции
Паб «Бирштадт»
Пиво, Pivo, Bier, Birra, Cerveza, La bière і ще безліч інших імен, що говорять, насправді, лише про одне й те саме…

Історія пива поринає своїм корінням у ті стародавні часи, коли гарні речі було прийнято вимовляти піснями. Мабуть, через те й кажуть про пиво, що воно ллється немов пісня… А деякі археологи і досі вважають, що від початку зернові культури вирощувалися заради виробництва саме пива, а не хліба, пов’язуючи, таким чином, розвиток цивілізацій із його (пива) винаходом.

Як би там не було, а уявити сьогодні своє життя без цього чудового напою неможливо. Ну а яке ж пиво без доброї їжі, дбайливо підібраної якраз до його смаку!

Сподіваємось, завдяки цьому Ви і опинилися в BierStadt – місті справжнього пива, смачної їжі та гарного настрою.

У нас Ви скуштуєте шедеври найкращих броварень світу: від легкої мексиканської Corona до малинового Boon Framboise із Бельгії. Кожен сорт пива зберігає свою історію і свій характер. Це вимогливий напій, і, щоб розкрити його істинний смак, необхідно дотримуватися особливих правил. BierStadt незмінно вірний цим правилам, ми знаємо смак доброго пива, а головне – знаємо як правильно його зберігати і подавати.

Наша дещо консервативна кухня це результат довготривалої селекції страв, які найкраще смакують разом із пивом. Ми пишаємося тим, що всі наші страви готуються як то кажуть, із під ножа, саме на Ваше замовлення. Розуміючи, що їжа повинна бути, не тільки смачною, а й корисною, навіть ковбаски ми виготовляємо власноруч, використовуючи продукти від перевірених постачальників: справжнє найсвіжіше м’ясо і духмяні спеції — жодних штучних додатків, барвників, підсилювачів смаку чи інших шкодливих хімічних речовин, що можуть завдати шкоду здоров’ю! І це — закон!

В решті решт, що б не привело Вас до Міста Пива: дружнє товариство, вболівання за улюблену команду, святкування дня народження чи просто бажання побавити себе нашими кулінарними витворами, запевняємо, що тут Ви завжди отримаєте найкраще. Адже така наша робота – наповнювати келихи наших улюблених відвідувачів янтарним напоєм, а їх життя – яскравими та незабутніми моментами…

Відпочивайте… Про решту ми вже подбали.

Схема проезда в ПАБ BierStadt (на Чорновола) координаты GPS: lat: 50.455786, lng: 30.484563

просмотеть все заведения (ПАБ) в г.Киев на картеБыли здесь? Оставьте отзыв о "ПАБ BierStadt (на Чорновола)", поделитесь с друзьями...

  • Вконтакте
  • Отзывы


1 отзыва
Популярные заведения в Киеве
Просмотров: 3094 | / | Теги: ПАБ, Бирштадт, сеть, трансляция матчей, бары и ПАБы в Киеве, Пивная, киев, пиво | Похожие заведения: - ­• Диканька ­• Богемский
Вверх

Качественное изготовление печатей и штампов, факсимиле, датеров в Киеве и Украине. Лучший сервис "онлайн" приемов заказов на печатно-штемпельную продукцию - Изготовление печатей.
заказать печати в Киеве