Описание заведения

Wi-Fi, Парковка, Кондиционер, Заказ столика, Танцпол, Банкетный зал, Шоу-программа, Зал для некурящих, Летняя площадка, Завтраки, Живая музыка, Постное меню, Винная карта, Акции, Кейтеринг, Коктейльная карта
Здавна в народі любили тих, хто вміє гарно гуляти, бо його ні дідько лисий не вхопить, ні грім лютий не проб’є. Той і жартом добрим душу розрадить, і всякого ворога здужає. Не стримуйте широку душу у шинку «Гулянка»: щедра страва, повна чарка, дружня розмова – не бувати у вашому серці тузі-печалі!

Аби пізнати гарного свята містянинові, потрібно лише добутися до київських Березняків. Тут на другому поверсі і розташувалася «Гулянка»: з її панорамних вікон відкривається казковий вид на Русанівські фонтани, а мальовнича широка зала – то справжній етнографічний музей. Як у бабусиній скрині, тут зібрана ціла колекція вишитих рушників та строкатих орнаментованих хусток; створюють особливий затишок стіни, уквітчані петриківським розписом, та старовинне сільське приладдя, привезене звідусіль: дерев’яні прядки, глиняні глечики, ступи і лампадки, яким вже більше ста років.

І як у справжній козацькій хаті, до столу ваблять принадні страви: пахуче паруюче м’ясо, пишна городня свіжина, пухкі вареники та духмяний хлібець, голубчики-молодчики, крученики-верченики та всяка різна щедра поживна страва. Шинок «Гулянка» ласкаво запрошує посмакувати українською регіональною кухнею – справжнісінькою, аутентичною. Старовинні кулінарні рецепти дбайливо зібрані з усіх куточків України – Вінниччини, Черкащини, Полтавщини тощо – та відтворені з любов’ю до гостя.

До того ж, багатий стіл не у збиток можна накрити і в свята, і в будні – гаманець ваш ніколи не лишиться осиротілим, адже середня вартість страв у меню – 35-50 гривен. Шинок «Гулянка» – справжній виходець з народу.
А кожного вечора у теплому та веселому закладі гучно грають музики, що затягнуть співу і етнічного, і ліричного, і хвацьким заморським джазом розважать. А що вже казати про справжні народні свята – весілля, хрестини, іменини! Наливайте чарки по вінця, тренуйте прудкі ноги для танцю, готуйте чрево для щедрих страв та нестримного реготу, – «Гулянка» буде славна!

Схема проезда в Ресторан, Кафе, Кофейня, Чайная, Бар Шинок Гулянка координаты GPS: lat: 50.434898, lng: 30.606218

просмотеть все заведения (Ресторан, Кафе, Кофейня, Чайная, Бар) в г.Киев на картеБыли здесь? Оставьте отзыв о "Ресторан, Кафе, Кофейня, Чайная, Бар Шинок Гулянка", поделитесь с друзьями...

  • Вконтакте
  • Отзывы


1 отзыва
Популярные заведения в Киеве
Просмотров: 2444 | / | Похожие заведения: - ­• «NAPOLI» ­• QG
Вверх

Качественное изготовление печатей и штампов, факсимиле, датеров в Киеве и Украине. Лучший сервис "онлайн" приемов заказов на печатно-штемпельную продукцию - pechatiua.com.
Изготовление печатей в Украине