Описание заведения

Wi-Fi, Vip-зал, Заказ столика, Летняя площадка, Завтраки, Доставка еды, Винная карта, Гриль меню, Коктейльная карта
Паб "GROT underground pub", що розташований у самому серці Івано-Франківська гостинно запрошує Вас відчути атмосферу сучасної печери, де панує затишок та гармонія, і давнє поєднується з теперішнім. А приємна музика та смачна кухня тільки додадуть гарного настрою для хорошого відпочинку.

Прогулюючись тихими вулицями Івано- Франківська Ви неодмінно натрапите на GROT underground pub, який сховався від цікавих очей у тихому куточку неподалік від Центрального фонтана. Стильний літній майданчик, прикрашений яскравими квітами петунії, одразу приверне Вашу увагу, запрошуючи приємно провести час за запітнілим келихом відмінного фірмового пива. Неможливо не звернути увагу на велику кількість відвідувачів за столиками. Тут їх завжди надзвичайно багато. І не даремно! Переконайтеся в цьому самі!

Чудова кухня в кращих традиціях "пабної культури" не залишить Вас байдужим. Усілякі закуски до пива, смачні салати та гарячі страви з найсвіжіших продуктів по дуже привабливих цінах, ну й, звичайно, воно - відмінне фірмове пиво "GROT" у великих келихах c щільною пінною шапкою і маленькими бульбашками, що розмірно піднімаються до поверхні...

GROT underground pub буде рад бачити Вас у числі своїх завсідників!

Схема проезда в ПАБ GROT underground pub координаты GPS: lat: 48.9201899, lng: 24.70719

просмотеть все заведения (ПАБ) в г.Ивано-Франковск на картеБыли здесь? Оставьте отзыв о "ПАБ GROT underground pub", поделитесь с друзьями...

  • Вконтакте
  • Отзывы


1 отзыва
Популярные заведения в Ивано-Франковске
Просмотров: 1934 | / | Похожие заведения: - ­• Золотой Дукат ­• Alaturka
Вверх

Качественное изготовление печатей и штампов, факсимиле, датеров в Киеве и Украине. Лучший сервис "онлайн" приемов заказов на печатно-штемпельную продукцию - pechatiua.com.
заказать изготовление печатей Киев