Описание заведения

Wi-Fi, Парковка, Заказ столика, Банкетный зал, Зал для некурящих, Детское меню, Летняя площадка, Живая музыка, Бизнес-ланч, Акции, Гриль меню
Розташувавшись біля невеликого озера між гуртожитками політехнічного університету, уже понад 12 років кафе «Теремок» по-українськи приймає відвідувачів.
Стилізоване в традиціях 18-19 століття, кафе «Теремок» нагадує бабусину хатину з елементами побуту того часу. Вас обов’язково зустрінуть та привітають офіціанти, запропонують файну каву, поки Ви обиратимете меню.

Кафе - музей «Весела Скриня»
Для улюблених гостей відчинив свої двері справжній кафе-музей українського побуту «Весела Скриня» на другому поверсі. Концепція закладу – щедра українська кухня в інтер'єрі, максимально наближеному до мальовничого села 18- початку 19 ст. Тут і прядки, мисники з старовинним посудом, вишиті рушники, і навіть горщики, в яких господині колись пекли і варили обіди для всієї родини.

Теремок Весела-Скриня – найкраще місце для проведення сімейних свят, весіль, ювілеїв, корпоративних вечорів . Етностиль вдало підкреслює особливу атмосферу закладу, внутрішню душевність та любов до гостей. Вас з радістю зустрінуть офіціанти милою посмішкой, проведуть до замовленого столику або допоможуть обрати найзатишніший куточок для вечері, якомога швидке приготують та подадуть обране меню.
Великий зал – прекрасно підходить для проведення весіль, корпоративних вечорів. Зал вміщує 70 чоловік.
Дерев`яний зал – оформлення в українському стилі, відомий як пабовський зал. Розрахований на 18 чоловік.
Зелений зал – зал для переговорів і ділових зустрічей. Закритий , затишний, дозволяє усамітнитися від інших відвідувачів кафе. Розрахований на 12 чоловік.

Український стиль, смачна кухня, домашній затишок. Саме така атмосфера панує в кафе «Теремок Весела-Скриня». Запрошуємо Вас до перегляду нашої відеопрезентації інтер''єру кафе-музею. Звісно, Ви не відчуєте аромату печеної картоплі та зручності крісел за столиками, та обов''язково на власні очі бодай побачите ту ауру, яку створює колектив закладу.

Кафе-Музей – справжня домашня атмосфера в стилі бабусиної хати. Два зали розраховані на 16 чоловік.
Розташоване в спальному мікрорайоні міста, м-н «Вишенька», зі зручною транспортною розв’язкою. Ви ніколи не пожалкуєте про те, що заїхали крізь все місто, бодай на каву, на Келецьку 100!

Концептуальне кафе «Теремок» зі справжньою українською родзинкою, відтворює гармонічне поєднання національного колориту і європейської кухні, а також привертає сюди тих, хто шукає тепло і гостинність, демократичні ціни і справжній домашній затишок. Ось що необхідно, щоб кафе стало улюбленим!


Схема проезда в Кафе Теремок «Весела Скриня» координаты GPS: lat: 49.22718, lng: 28.4072029

просмотеть все заведения (Кафе) в г.Винница на картеБыли здесь? Оставьте отзыв о "Кафе Теремок «Весела Скриня»", поделитесь с друзьями...

  • Вконтакте
  • Отзывы


1 отзыва
Популярные заведения в Виннице
Просмотров: 8514 | / | Похожие заведения: - ­• BIGGOODI (на Антонова) ­• RenoMmee
Вверх

Качественное изготовление печатей и штампов, факсимиле, датеров в Киеве и Украине. Лучший сервис "онлайн" приемов заказов на печатно-штемпельную продукцию - pechatiua.com.
Печати Юа - срочное изготовление печатей