Описание заведения

Wi-Fi, Кальян, Летняя площадка, Завтраки, Бизнес-ланч, Спортивный бар, Гриль меню, Коктейльная карта
Наша ресторація пам’ятає славу минулих часів, адже розташована в сучасному центрі Львова, до тогож у будівлі, яка свого часу мала велике оборонне значення. Стіни Вежі, що бережуть таємниці давнього міста, витримали не один натиск ворогів і згасили не одну суперечку, тепер готові стояти на сторожі Вашої спокійної трапези, оберігати честь чи то ділової угоди, чи то романтичного побачення, підтримувати атмосферу забави у колі кумпелів, чи скріплювати міць нових знайомств. На знак пам'яті давньої легенди в ресторані залишилися зали в автентичному гуцульському стилі, пронизані народною самобутністю та високогірною безпосередністю; та зали лицарської чести, що відображають незламну галицьку гідність та шляхетну дружбу. В кожному з них Вам буде забезпечено атмосферу безперешкодного та невимушеного спілкування, швидке, ненав’язливе та водночас вишукане і високоякісне обслуговування.

Як справдешні мешканці давнього Львова, ми шануємо і бережемо історію міста, насичену легендами й подіями. Вирішивши відкрити ресторан в будівлі історичної «Вежі Крамарів», ми поєднали автентичну галицьку гостинність з гуцульською самобутністю не випадково, а віддаючи шану легенді про зародження цього тривкого зв’язку, легенді про міць справжньої чоловічої дружби, про силу і всепереможність кохання, які не залежать від часу і однаково торкають нашу душу у будь-якому столітті. В нас кожен пан зможе відчути себе справжнім лицарем, готовим на подвиги задля дружби чи кохання, а пані – прекрасною дамою!Завітайте до Вежі Крамарів – відчуйте на собі подих легенди!
У ресторані діють спеціальні пропозиції сніданків, обідів та вечерь для туристичних груп. Також розробляємо індивідуальне меню для проведення корпоративів.

Схема проезда в Ресторан Вежа Крамарів координаты GPS: lat: 49.842596, lng: 24.028604

просмотеть все заведения (Ресторан) в г.Львов на картеБыли здесь? Оставьте отзыв о "Ресторан Вежа Крамарів", поделитесь с друзьями...

  • Вконтакте
  • Отзывы


1 отзыва
Популярные заведения в Львове
Просмотров: 4140 | / | Похожие заведения: - ­• La Mansh ­• "Цукерня Львівська"
Вверх

Качественное изготовление печатей и штампов, факсимиле, датеров в Киеве и Украине. Лучший сервис "онлайн" приемов заказов на печатно-штемпельную продукцию - pechatiua.com.
Изготовление печатей в Украине