Описание заведения

Wi-Fi, Парковка, Кондиционер, Банкетный зал, Детское меню, Летняя площадка, Завтраки, Винная карта, Акции, Гриль меню
Ресторан розмістився в невеликому скверику. Стилізований під старовинний замок з трьома вежами.
У просторих залах ресторану Ви відчуєте себе в атмосфері середньовічного Кавказу. В інтер'єрі використані черепиця, камінь і виноградна лоза. На подвір'ї - оповиті зеленню дерев'яні альтанки, ідеальні для приємного відпочинку влітку.
Географічний рай - так за давньою легендою називали «Тарон», територію яка охопила частину стародавньої Персії, Туреччини та Вірменії. А в сучасному Львові «Тарон» це вишуканий ресторан кавказької кухні, розміщений в зеленому куточку стародавнього європейського міста. За 17-ти річну історію свого існування «Тарон» встиг заслужити любов постійних гостей і репутацію закладу, де задоволення від смачної їжі та висококласного сервісу понад усе.
Ресторан знаходиться недалеко від центру міста. Є прекрасним місцем для сімейного, корпоративного або компанійського відпочинку та ділових зустрічей.Схема проезда в Ресторан Тарон (Taron) координаты GPS: lat: 49.8340505, lng: 23.98014

просмотеть все заведения (Ресторан) в г.Львов на картеБыли здесь? Оставьте отзыв о "Ресторан Тарон (Taron)", поделитесь с друзьями...

  • Вконтакте
  • Отзывы


1 отзыва
Популярные заведения в Львове
Просмотров: 3988 | / | Похожие заведения: - ­• Аркада ­• TUNA
Вверх

Качественное изготовление печатей и штампов, факсимиле, датеров в Киеве и Украине. Лучший сервис "онлайн" приемов заказов на печатно-штемпельную продукцию - pechatiua.com.
заказать печати и штамп в Киеве