Описание заведения

Wi-Fi, Парковка, Кондиционер, Завтраки, Доставка еды, Бизнес-ланч, Винная карта, Суши меню, Акции, Гриль меню, Коктейльная карта
Стейк-хауc «T.G. AMIGOS» увібрав в себе найкращі традиції та ідеї європейських стейк-хаузів і англійських пабів. Тут створено своєрідний симбіоз стейк-хауза і пабу, де можна з'їсти смачний і соковитий стейк, а також знайти добре підібраний асортимент пива, вина або віскі. Інтер'єр закладу відтворює пабну культуру, кращі американськи традиції зі смаком передані в оригінальному декорі закладу, атмосфера з перших хвилин заманює і обволікає. Затишок і демократичні ціни сусідять поруч. Меню кухні відображає кращі американськи кулінарні тенденції: легкі овочеві мікси, традиційні м'ясні стейки з з різноманітністю соусів.

Власне кажучи, правильний стейк - це звичайне смажене яловиче м'ясо, шматки якого смажили на відкритому вогні ще давньоримські жерці, під час церемоній жертвоприношень своїм богам і римські легіонери під час своїх походів. У принципі, рецепти приготування стейка, є в кулінарних книгах різних країн, скажімо Великобританії, Італії чи Франції, хоча, справедливості заради варто відзначити, що правильний стейк є все ж таки суто американським національним блюдом. Адже світове виробництво яловичини почалося саме з того моменту, коли Христофор Колумб, з своєї навколосвітньої подорожі привіз ЛОНГХОРН. Точно так називалася порода великої рогатої худоби, який вирощували американські індіанці. І до цього дня, для жителів США, правильний стейк - це чи не основна страва національної кухні, а виробництво і експорт яловичого м'яса в цій країні, суворо регламентується державою.

Закажите столик онлайн и посетите ПАБ T.G. AMIGOS!

закажите столик

+ скидка
  • Закажите столик онлайн. Выбирайте удобное для Вас время, дату и резервируйте столик + скидка прямо сейчас!
  • Скидка предоставляется на все меню заведения;
  • Заказ столика - это абсолютно бесплатная услуга от нашего проекта;
  • Дисконтные карты? Забудьте про них, заказывайте столики со скидкой онлайн!
  • Скидка не суммируется с любыми другими акционными предложениями заведения;
  • Для уточнения деталей свяжитесь с администрацией T.G. AMIGOS:
    (098) 330 24 21
ЗАКАЗАТЬ СТОЛИК ОНЛАЙН

Новости заведения

Новости заведения
В этом заведении новостей и событий еще нет

Если Вы знаете про интересную акцию или событие в "T.G. AMIGOS", напишите нам на info@3place.com.ua. Вы владелец этого заведения? Получите VIP-аккаунт сейчас!


Схема проезда в ПАБ T.G. AMIGOS координаты GPS: lat: 49.8174742, lng: 24.02010

просмотеть все заведения (ПАБ) в г.Львов на картеБыли здесь? Оставьте отзыв о "ПАБ T.G. AMIGOS", поделитесь с друзьями...

  • Вконтакте
  • Отзывы


1 отзыва
Популярные заведения в Львове
Просмотров: 2474 | / | Похожие заведения: - ­• Касабланка ­• HABIBI Fried Chicken
Заказать столик онлайн в T.G. AMIGOS проще простого. Сервис резервирования позволяет делать предварительный заказ и получать скидку на все меню ресторана используя дисконтную систему. Закажите столик прямо сейчас!
Вверх

Качественное изготовление печатей и штампов, факсимиле, датеров в Киеве и Украине. Лучший сервис "онлайн" приемов заказов на печатно-штемпельную продукцию - pechatiua.com.
Изготовить печати и штампы