Описание заведения

Wi-Fi, Парковка, Кондиционер, Vip-зал, Банкетный зал, Зал для некурящих, Летняя площадка, Завтраки, Живая музыка, Постное меню, Бизнес-ланч, Винная карта, Гриль меню, Коктейльная карта
Ресторан, що є невід’ємною частиною готелю, пропонує для наших гостей декілька залів, дизайн, яких є втілення української народної творчості. Усі деталі закладу автентичні і зібрані з експедицій з Карпат. Це комплекс поєднань сучасності та етносу, де кожна деталь закінчує повну довершеність deluxe hotel «Купава».
Ресторан пропонує Вам організувати ділову зустріч або романтичну вечерю чи просто смачно пообідати. Тут Ви знайдете свій затишний куточок з різними назвати: «Хата», «Під коморою», «Біля хати», «Дровітня», «Кошара», «Колиба». Бенкетна зала в стилі «Етно-шик» та «Схованка від тещі» - окремі зали, де гості зможуть себе відчути комфортно і бути не помітними для інших гостей.

Бенкетна зала у стилі «Етно-шик», де Ви можете відокремитись від усіх відвідувачів закладу і провести гарно вечір зі своїми друзями, ріднею, коханими. Зала розрахована на 20 осіб, а тому Ви можете організувати ділову зустріч, кавову перерву, день народження тощо. У бенкетній залі окрема вбиральня, гардеробна, система кондиціювання, телевізор з card reader та виходом на флешки, а також звукова система, яка дозволяє Вам слухати музику, яка Вам до душі.

«Схованка від тещі» або «Пивниця» - зал на 10 осіб. Це відокремлений зал для гостей, які полюбляють спілкування. Тут Вам зручно пообідати переглянувши останні новини по телебаченню чи насолодитись трапезою обідньої перерви. Ввечері це зручне місце для компаній чи закоханої пари, і жодний гість не завадить Вам провести з насолодою зустріч.

Шеф-кухар ресторану почастує Вас українською та європейською кухнею, здивує м’ясними та кондитерськими виробами власного виробництва.
В сонячну теплу погоду запрошуємо Вас погостювати на терасі у стилі «Лофт», де Вам запропонують широкий вибір м’ясних та рибних страв на мангалі, приготовлених при Вас. Акваріум

Якщо Ви захочете провести час на одинці, почитавши чи попрацювати, доки Ваші рідні чи друзі відпочивають, Вам буде доволі зручно у Лоббі-барі, де Вам запропонують чай чи каву. Окрім цього на Лоббі-барі присутній Wi-fi, тому з легкістю можете скористатись ним через ноутбук.

Перший поверх ресторану
Другий поверх ресторану
Бенкетна зала в стилі «Етно-шик»
Схованка від тещі
Тераса в стилі Loft
Лоббі-бар

Схема проезда в Ресторан, Бар Купава (Deluxe hotel ) координаты GPS: lat: 49.8174742, lng: 24.02010

просмотеть все заведения (Ресторан, Бар) в г.Львов на картеБыли здесь? Оставьте отзыв о "Ресторан, Бар Купава (Deluxe hotel )", поделитесь с друзьями...

  • Вконтакте
  • Отзывы


1 отзыва
Популярные заведения в Львове
Просмотров: 6542 | / | Похожие заведения: - ­• Розмарин ­• Porto Maltese
Вверх

Качественное изготовление печатей и штампов, факсимиле, датеров в Киеве и Украине. Лучший сервис "онлайн" приемов заказов на печатно-штемпельную продукцию - pechatiua.com.
заказать печати и штампы - онлайн сервис