Описание заведения

Wi-Fi, Завтраки, Доставка еды, Бизнес-ланч, Акции, Гриль меню, Кейтеринг, Коктейльная карта
Львів перенасичений кав’ярнями, ресторанами, пабами, наливайками та іншими концептуальними закладами, проте ми вирішили підійти трішки з іншого боку і запропонувати людям те, що є перед їх носом кожен день.
Оскільки Львів вважається ІТ центром України, то чом би не скористатись таким статусом і не надати можливість молоді, яка працює в цій сфері, якось дотична до неї, чи просто любить комп’ютери та все, що із ними зв’язано, відчути себе у своїй тарілці і гарно провести час.
Ми – молоді, енергійні гіки, які роблять речі не так, як всі і не хочуть бути подібними на решту. Ми готові креативити день і ніч, лиж би вам не було нудно і було цікаво у нас! Починаючи із архітектурно-будівельно-конструкційних принципів і закінчуючи такими деталями, як подача страв, оформлення меню та рахунків, ми хочемо, щоб наші відвідувачі були задоволені і якістю і кількістю позитиву, що вони отримають в IT PUBi.
Ми орієнтовані на відвідувачів різних професій, конфесій і поглядів. Ми хочемо, щоб вам було зручно і затишно біля обчислювальних машин, що визиратимуть в кожного кута і ще всіляких цікавинок, які ми для вас приготували.
І ще, сильно не дивуйтесь, коли до вас заговорить робот – він в нас такий!

Кейтеринг
Багато із Вас уже встигли скуштувати наші страви, і, схоже, побутує думка, що у нас смачно. І повірте, комплексні обіди у нас не менш смачні… Тому, тепер ми пропонуємо доставку ще й в офіси.

PubCamp
– це безкоштовна відкрита неформальна зустріч людей для обміну досвідом і також гарна можливість відпочити!
Щосереди відвідувачам пропонується:
- 30-хвилинна доповідь;
- 20 хв на Q/A сесію;
- неформальне спілкування.
І пам’ятайте, виступити може кожен! Тому, якщо Вам є чим поділитись, пишіть на пошту contact@itpub.com.ua в темі листа вкажіть «PubCamp»

BEER-METER
Пивний рейтинг IT-компаній – приходьте та підтримайте вашу компанію випитими кухлями пива!
На початку наступного року буде оголошена компанія-переможець, котра стане почесним президентом ItPub’у, а її працівники отримають певні привілегії на два місяці.

Схема проезда в ПАБ ItPub координаты GPS: lat: 49.836455, lng: 24.029236

просмотеть все заведения (ПАБ) в г.Львов на картеБыли здесь? Оставьте отзыв о "ПАБ ItPub", поделитесь с друзьями...

  • Вконтакте
  • Отзывы


1 отзыва
Популярные заведения в Львове
Просмотров: 1796 | / | Похожие заведения: - ­• Clear House ­• Мітла (Метла)
Вверх

Качественное изготовление печатей и штампов, факсимиле, датеров в Киеве и Украине. Лучший сервис "онлайн" приемов заказов на печатно-штемпельную продукцию - pechatiua.com.
заказать печати и штампы - онлайн сервис