Описание заведения

Wi-Fi, Парковка, Кондиционер, Завтраки, Спортивный бар, Акции, Коктейльная карта
Назва «Бабай» - це відгук дитячої зачарованості світом: нагадування про щось добре, рідне, затишне. Навіть лякання у дитинстві багатьох із нас страшними казками про таємничого Бабая, не вплинула на це відчуття.
Українського дитинства не минули і засновники закладів. Через що їм вдалося поєднати власні бізнесові амбіції та сучасно-міфічну культуру України. Результат: відкриття мережі закладів «Бабай»

Сучасний український заклад «Бабай» - місце, створене творчими людьми для творчих і практичних, маленьких і великих, простих і складних. Він сучасно-український – тому що іде пліч-о-пліч із ХХІ сторіччям – на кожному столі Інтернет, а стіни, як у галереї, прикрашають твори митців української сучасності, замінивши граблі, утюги і тому подібне – що вже стали класичною ознакою «українського».
«Бабай» з дитинства вплинув і на дизайнерське оздоблення закладів: натуральні, природні кольори, м’яке світло: ніби у теплому осінньому лісі дитинства, де живе Бабай.

Засновники закладів «Бабай» не ставили собі на меті – вчити оточуючих якою є сучасна українська культура, але спробували показати її.

Мрія і велике бажання засновників закладів – спромогтися стати місцем так само культовим як творчі кафе Монматру початку ХХ сторіччя. У поміч запрошуються всі відвідувачі закладів.
Тому, завітавши до бару, Ви зможете не тільки випити і поїсти (а поїсти, між іншим, можна смачно і корисно – шеф-кухар пропонує страви української і не тільки кухні), але і:
* познайомитись із митцями сучасності, які малюють, фотографують для нас. Подивитись їхні роботи, що будуть виставлятися на стінах бару як у галереї. Висловити свою думку. Крім того, експозиція закладів постійно оновлюється. Тому є можливість висловлювати свою думку щодо робіт різних фотографів і художників.
* подивитись телевізор. Футбол. Формула 1. Бокс.
* сходити до Інтернету (Wi-Fi)
* почитати книгу принесену із собою, чи взяти з бібліотеки закладу (особливість схована у тому, що доступ до бібліотеки вільний в обох напрямках – ви можете взяти книги почитати додому а можете залишити у бібліотеці бару власну).

Ціни – не призводять до інфаркту людей жадібних, щедрих також не залишать байдужими. Крім того діє система дисконтних карток.

Схема проезда в ПАБ Бабай-ПАБ координаты GPS: lat: 50.442442, lng: 30.442428

просмотеть все заведения (ПАБ) в г.Киев на картеБыли здесь? Оставьте отзыв о "ПАБ Бабай-ПАБ", поделитесь с друзьями...

  • Вконтакте
  • Отзывы


1 отзыва
Популярные заведения в Киеве
Просмотров: 2518 | / | Похожие заведения: - ­• Пан-Тай ­• Атриум
Вверх

Качественное изготовление печатей и штампов, факсимиле, датеров в Киеве и Украине. Лучший сервис "онлайн" приемов заказов на печатно-штемпельную продукцию - Изготовление печатей.
Изготовление печатей и штампов