Описание заведения

Парковка, Кондиционер, Заказ столика, Банкетный зал, Зал для некурящих, Живая музыка, Винная карта, Акции, Гриль меню, Коктейльная карта
Ресторан "Дикий Захід" запрошує гостей та жителів м. Івано-Франківська приємно провести час та відчути атмосферу Дикого Заходу. Пропонує скуштувати страви європейської та американської кухні. Досвідчений персонал подбає про Ваш комфортний відпочинок та бездоганний сервіс.

Неповторний інтер'єр та жива музика створять незабутні враження про наш ресторан. У нас Ви зможете відсвяткуввати різноманітні урочисті та святкові події. Ресторан вміщує чотири зали на 130 посадочних місць, з них - один зал для курящих та три зали для некурящих гостей.

Ми пропонуємо зручну форму оформлення замовлення банкету, фуршету або столика на певний день і число місць в режимі online - безпосередньо на нашому сайті. За вказаними у Вашій заявці реквізитами ми зв'яжемося з Вами і допоможемо вирішити досить непросте завдання - визначитися з підбором меню для замовляється заходи.

У нас ВСЕ смачно! Багато наших відвідувачів ставали завсідниками саме з цієї причини - тому що смачно. Ресторан "Дикий Захід" знаходиться у Північно-Західному районі "Пасічна" м.Івано-Франківська, фасад ресторану виходить на одну з найбільших вулиць міста - вулицю Галицька.

На сторінках фотогалереї нашого сайту можна подивитися, як виглядають інтер'єри ресторану, оформлені у фірмовому стилі.

Схема проезда в Ресторан Дикий Захід координаты GPS: lat: 48.9449055, lng: 24.69365

просмотеть все заведения (Ресторан) в г.Ивано-Франковск на картеБыли здесь? Оставьте отзыв о "Ресторан Дикий Захід", поделитесь с друзьями...

  • Вконтакте
  • Отзывы


1 отзыва
Популярные заведения в Ивано-Франковске
Просмотров: 5944 | / | Теги: ресторан Івано-Франківськ, Ресторан Дикий захід, страви, Кухня, смачно, Дикий Захід, Ресторан «ВайлдВест», wild west | Похожие заведения: - ­• Шпилька (Shpilka) ­• Fanconi 1872
Вверх

Качественное изготовление печатей и штампов, факсимиле, датеров в Киеве и Украине. Лучший сервис "онлайн" приемов заказов на печатно-штемпельную продукцию - pechatiua.com.
заказать печати в Киеве