Описание заведения

Парковка, Кондиционер, Заказ столика, Банкетный зал, Бизнес-ланч, Винная карта, Акции, Коктейльная карта
Бажання попоїсти та відпочити в приємній атмосфері, в затишній залі – легко та із задоволенням виконає ресторан "Дефіляда".
Велика кількість традицій і обрядів старовинної української культури об‘єдналися в простій і лаконічній назві "Дефіляда". Саме тут можна організувати сімейне свято чи корпоративну вечірку, ділову зустріч, бізнес-ланч, весілля або ювілей. Ресторан поміщає до 250осіб.

Меню ресторану відбиває традиції домашньої української та давньої української кухні. "Салат Староукраїнський", "Кулешик", вареники, м’ясні страви, узвари, пампушки... Увесь асортимент смакоти, якою пригощалися наші пращури козаки.

"Дефіляда" чудово органічно сполучає у собі ресторан та кафе. Від ресторану тут: чудова кухня, розмаїтість страв та напоїв у меню і першокласне обслуговування. Від кафе: невимушена атмосфера і ціни. Тут по-домашньому затишно, спокійно та демократично. Особливу увагу приділяють обслуговуванню. Весь професіоналізм ви відчуєте повною мірою, коли захочете провести в "Дефіляді" фуршет чи банкет. Секрет успіху простий: що б ти не робив, роби це з любов’ю.

Пропонуємо вашій увазі три причини, щоб приїхати і відвідати ресторан "Дефіляда":
по-перше, тут чудово готують
по-друге, обслуговування бездоганне
по-третє, тут зовсім недорого, а порції дуже великі.


Відвідавши цей заміський заклад, Ви отримаєте безліч позитивних емоцій.

Схема проезда в Ресторан, Кафе Дефіляда координаты GPS: lat: 48.9353636, lng: 24.72573

просмотеть все заведения (Ресторан, Кафе) в г.Ивано-Франковск на картеБыли здесь? Оставьте отзыв о "Ресторан, Кафе Дефіляда", поделитесь с друзьями...

  • Вконтакте
  • Отзывы


1 отзыва
Популярные заведения в Ивано-Франковске
Просмотров: 4386 | / | Теги: торжеств, организация свадеб, Дефеляда, ресторан, украинская кухня, традиционные украинские блюда, Івано-Франківськ, банкет, КАФЕ | Похожие заведения: - ­• Carpaccio Cafe ­• Park Hotel
Вверх

Качественное изготовление печатей и штампов, факсимиле, датеров в Киеве и Украине. Лучший сервис "онлайн" приемов заказов на печатно-штемпельную продукцию - pechatiua.com.
Онлайн заказ печатей и штампов